Strona główna1 » O firmie

O firmie

Serdecznie Witamy!

Prowadzimy tradycyjny i internetowy sklep specjalizujący się w odlewach żeliwnych - pochodzących z kilkunastu odlewni w Polsce i Europie, wyrobach kowalstwa artystycznego, ceramiki, tradycyjnych wyrobach blacharskich.

Naszymi klientami są między innymi artyści plastycy, dekoratorzy wnętrz, restauratorzy, teatry oraz wszyscy, którzy pragną stworzyć niepowtarzalną atmosferę swego domu czy ogrodu. Współpracujemy również z muratorami i zdunami, którzy pomogą Państwu zbudować kuchnię, piec lub kominek.

Doświadczeni sprzedawcy pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru przy zakupach, chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości.

Zapraszamy do naszego sklepu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.00 oraz do składania zamówień w wysyłkowym sklepie internetowym.

Oto jak wyglądał sklep ponad 50 lat temu :) Na rysunkach założyciel firmy Feliks Zieliński.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Zdjęcia naszego Sklepu:

alt

alt

alt

alt

Zapraszamy!

Polecamy!
Serdecznie polecamy Państwu nasz sklep dobredrabiny.pl oferujący drabiny aluminiowe, drabiny drewniane i stalowe, rusztowania aluminiowe jezdne, bezpieczne podesty i pomosty, podnośniki osobowe i towarowe a także drabiny pionowe, mocowane na stałe do budynku. www.dobredrabiny.pl 
Zapraszamy!


Przejdź do strony głównej